GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Big Farm

Zahrajte si Goodgame Big Farm zdarma. Najednou je z tebe farmář a v počátku jen majitel polorozpadlého stavení v zuboženém stavu.

Musíš přivést hospodářství k životu, což tě bude stát dost práce. Ale postačí, když využiješ své schopnosti a pomoci svého okolí, aby ti zemědělská usedlost začala zase vzkvétat.

Ve hře na tebe čekají úkoly, mezi které patří například pěstování plodin. Budeš sázízet a sklízet, abys mohl svou úrodu následně prodat.

Svou farmu musíš vybudovat skoro z ničeho, ale pomocí píle jistě dosáhneš na velkou a úspěšnou farmu. Můžeš se tak stát nejlepším hospodářem v celé online hře Goodgame Big Farm!

Využij své obchodní dovednosti k tomu, abys ve hře uspěl. Jedině to je totiž správná cesta k úspěchu v online hře Goodgame Big Farm!

Můžeš dodat své vypěstované suroviny do různých výrobních řetězců. Můžeš pěstovat zeleninu a ovoce nebo chovat nejrůznější zvířata. Všechny hospodářské procesy jsou velmi realisticky zpracované. Svá zvířata tak můžeš využít k pomoci na poli. Ze surovin lze vyrábět krmivo pro zvířata a další produkty.

Vámi vlastněná zvířata můžete nabízet k prodeji ostatním hráčům.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.