GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Big Farm návod

Co je cílem hry?

Cílem hry je vystavět velkou a úspěšnou farmu!

Navíc můžeš vyrábět nejrůznější zboží a také ho dále zpracovávat. Kromě toho máš možnost, vytvořit produkční koloběh a tím udělat sovu farmu ještě výkonější.

Co znamenají symboly na levé straně?

Zde najdeš úlohy a zakázky (quests) od různých osob. S každým novým obsahem hry dostaneš také nové úlohy.

Když splníš tyto úlohy, můžeš obdržet skvělé odměny – proto se vyplatí neustále sledovat nové výzvy.

Jaké výhody má zahradní vybavení, které si mohu koupit za zlato?

Prémiové nástroje, které můžeš získat na trhu ti zajistí pěknou řadu výhod!

Např. nemáš prostoje způsobené produkcí, protože např. zvířecí potravu nemusíš vyrábět ve mlýně. Prémiová potrava je již hotová, chutná tvým zvířatům a je možné ji mít k dispozici hned. Kromě toho dostaneš za použití ještě více bodů zkušenosti. Tzn.: Postupuješ ve hře rychleji.

Ve stručnosti zrychlují prémiové nástroje za zlato tvůj herní zážitek a spoustu věcí zjednodušuje.

Proč mám možnost vylepšovat budovy?

Budovy by jsi měl vylepšovat, aby jsi mohl využít celý jejich potenciál. Tvůj mlýn bude např. po každém vylepšení rychlejší. Nebo tvoje domy budou mít více obyvatel.

Nejvetší výhoda je však úspora místa, kterou máš narozdíl od výstavby nové budovy. Na farmě je omezené místo a měl by jsi z něho vytěžit co nejvíce.

Co můžu dělat ve správě farmy?

Ve správě farmy si můžeš udělat přehled o svém zboží a farmářských potřebách. Zde nakoupíš prémiové farmářské potřeby nebo můžeš prodat svoje zboží.

Navíc slouží správa farmy jako přehled pro vše, co je potřeba na tvé farmě, např. listí, hnůj, veškeré zvířecí krmivo nebo hnojivo. Zde můžeš vidět všechno najednou.

Jak můžu rozšířit svoji farmu?

Okolo tvojí farmy jsou nepoužívané a zaplevelené plochy trávy. Když klikneš na ukazatel uprostřed této plochy, můžeš tuto zdivočelou plochu přikoupit ke své farmě a získáš tak větší plochu, kterou můžeš obdělávat. Můžeš si ji pořídit jak za farmdolary, tak za zlato.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.