GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Big Farm recenze

Online hra Goodgame Big Farm je inspirována předešlou variantou Goodgame Farmer taktéž od studia Goodgame Studios. Big Farm je ale zdokonalená verze předešlé hry a liší se hlavně v rozsáhlejších možnostech a velmi realisticky zpracovaných výrobních procesech. Stanete se součástí příběhu, který vám postupně převypráví charismatické kreslené postavy. Ty vám budou nabízet i různé úkoly, které můžete splnit.

Po chvilce hraní lze zjistit, že pro vybudování fungujícího hospodářství nebudeme sami stačit. Ve hře si tak můžeme najmout i naše vlastní zaměstance. Musíme se ale posléze starat i o ně a o to, aby měli dostatečné podmínky pro práci. Kdyby se tomu tak nestalo, jejich práce bude nekvalitní, což se odrazí i na kvalitě našich produktů.

Superhra Goodgame Big Farm je určena pro jednoho nebo více hráčů. Můžete hrát pouze za sebe nebo se přidat k ostatním hráčům a vytvořit alianci. Na jednotlivé úkoly pak nebudeme sami. Aliance získává plněním úkolů a projektů v časovém rozmezí odměny a zvyšujeme tak hodnotu aliance.

Grafika hry Goodgame Big Farm je velmi hezhá a propracovaná. Nalezneme zde slepice a krávy, chatky s bazénem, elektrárny, člun, lavičky, fontány apod. Tohle všechno dělá hru Goodgame Big Farm velmi populární. Hra Goodgame Big Farm má více než milion registrovaných hráčů!

Za nás můžeme online hru Goodgame Big Farm jedině doporučit.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.