GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Big Farm tipy

Jak vyrobím zboží a výrobky?

Vyrobit zboží je v podstatě velmi snadné, když se farmě trochu věnuješ. Na jedné straně je možné použít rúzné osivo a na tvých polích a hotové zboží potom prodat. Navíc by jsi měl dodávat do svých chívků potravu a starat se o hnojivo potřebné pro tvé platnáže.

Samo od sebe na farmě neroste sice nic, ale když dáváš pozor na to, aby všechny tvoje produkční místa byly v provozu, tak už jsi uprostřed celého produkčního procesu.

Jak získám zlato?

Existuje spousta možností, jak získat zlato. Zlato můžeš získat za každý nový level jako dárek. Dále je šance získat zlato za každodenní hraní. To ale platí pouze, pkud se přihlásíš několik dní v kuse za sebou.

Navíc můžeš zlato také získat za úlkohy ve hře, které dostaneš za odměnu.

A pokud ani to nestači, je samozřejmě i možnost koupit si zlato v našem online obchodě.

Jak můžu uskladnit nebo opět použít dekoraci?

Když chceš uložit do skladu dekoraci, musí být nejdřív plně dostavěná. Potom klikneš jednoduše na dekoraci a vybereš v kruhovém menu bod „Uskladnit“. Tak zmizí tvá dekorace z farmy a umístí se v inventáři.

Jestli ji chceš znovu umístit, můžeš pomocí hlavní nabídky v dolní části obrazovky opět otevřít inventář, a odtud umístíš dekoraci opět na svoji farmu.

K čemu potřebuji i pracovníky, a jak je mám udržet spokojené?

Když jsou tvoji pracovníci spokojení, ušetříš na nich provozní náklady v každé výrobě. Čím více spokojení jsou, tím lépe pracují, a tím méně dojde poruchám při výrobě. Když budou nespokojení, zvýší se také náklady na výrobu.

Je velmi jednoduché dosáhnout toho, aby byli tvoi pracovníci šťastní: Chtějí mít zpříjemněný čas na farmě díky dekoracím, a tím se vyrovnala těžká práce. Dbej na to, aby jsi měl dost obytných domů pro svoje pracovníky, aby měli kde spát, ale nezapoměň, že obytné doby snižují spokojenost tvých pracovníků.

Pokud tedy budeš mít hodně obytných domů, dbej na to, aby jsi je vždy vyrovnal dostatečným množstvím dekorací.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.