GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Café

V online hře Goodgame café se stáváme vedoucími naší nové kavárny. Ale kavárna nemůže fungovat jen tak sama od sebe, takže se o ní musíme postarat. Našim cílem je spokojenost všech zákazníků, za což se nám odvděčí tím, že budou více utrácet a my vyděláme co nejvíce peněz. Postupem času získáváme zkušennosti, které nám umožňují vařit další a lepší jídla.

K tomu, abychom vůbec mohli něco uvařit, potřebujeme koupit suroviny jako jsou smetana, vajíčka a různé ovoce a zeleninu. Nemusíme se bát, že bychom si museli recepty pamatovat, protože jsou u každého jídla suroviny ve hře uvedeny. Až když máme věci nakoupené, můžeme se pustit do vaření. Nemůžeme také jen tak bezmyšlenkovitě navařit velké množství. Je třeba si počínat efektivně a ekonomicky, tzn. že musíme uvážlivě volit počet porcí, aby nás to ve hře nestálo zbytečně moc času a porce se neprodaly.

Za každé uvařené jídlo získáváme zkušenost, díky které v budoucnu můžemevařit lepší a lepší jídla.

V online hře Goodgame Café se sledují především 2 věci. Tou první je spokojenost zákazníků a druhou úroveň luxusu naší kavárny. Kavárnu si ve hře můžeme vylepšovat malbou, květinami a dekoracemi. Dále jí můžeme rozšiřovat, aby se do ní vešlo co nejvíce zákazníků. Pokud chceme přidat sporáky a pulty, abychom vařili rychleji a víc různých jídel, není to ve hře Goodgame Café problém.

Online hra Goodgame Café nabízí i návštěvy kaváren jiných hráčů, a tak se můžeme podívat k přátelům a porovnat jejich kavárny s tou naší.

Přejeme hodně štěstí při hraní hry Goodgame Café!

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.