GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Café recenze

Co si pro nás přichystali Goodgame Studios tentokrát? Bude nás to bavit? Jaké téma si pro tuhle online hru tvůrci z Goodgame Studios vybrali? To vše se dozvíme z dnešní recenze.

Jak už název napovídá, otevřeme si vlastní kavárnu, kde se pokusíme ohromit své zákazníky našimi kuchařskými dovednostmi. To vše nás čeká ve hře Goodgame Café, která je velmi oblíbena mezi několika miliony online hráči na celém světě.

Hra Goodgame Café nám umožňuje stát se kuchařem a už je jen a jen na nás, abych rozhodli, co bude ten den v nabídce. Dále můžete nakupovat nejrůznější přísady, které potřebujeme, abych dodali našim pokrmům na chuti.

Online hra Goodgame Café nám umožňuje mimojiné zavolání našich přátelel, s kterými můžeme následně chatovat nebo navštěvovat jejich kavárny.

Když se nám bude ve Goodgame Café dařit, budeme si moci následně dovolit nakupovat různé dekorace, díky kterým máme tu nejkrásnější kavárnu v našem okolí.

Hru Goodgame Café můžeme s klidným svědomím doporučet, i když by si leckdo mohl na pohled říci, že se jedná o hry pro dívky. Není tomu tak a u budování své kavárny se jistě zabaví i kluci.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.