GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Café tipy

Co je to luxusní úroveň mojí kavárny?

Nábytek a dekorace v tvé kavárně mají různou individuální hodnotu luxusu. Jejich sečtením se vypočítá luxusní úroveň tvé kavárny.

Svoji luxusní úroveň nalezneš přímo vedle ukazatele oblíbenosti tvé kavárny.

Vysoká luxusní úroveň je důležitá ze dvou důvodů: Za prvé se úpravou kavárny můžeš posunout na lepší místo v žebříčku. Za druhé má hodnota luxusu vliv také na oblíbenost tvé kavárny. Prostřednictvím vysoké úrovně luxusu si vytvoří určitá rezerva, pod kterou tvoje oblíbenost neklesne. A to i v případě, když by nebylo žádné jídlo na pultech.

Co je spolupráce?

Spolupráce ti umožňuje vyřizovat zakázky spolu s přáteli. Pokud určitou zakázku zvládnete za určitou dobu, můžete získat skvělou cenu.

Pokud chceš začít spolupráci nebo se některé zúčastnit, klikni jednoduše na kategorii Spolupráce vpravo dole. V sekci „aktivní“ uvidíš spolupráce tvých přátel. Zobrazují se pouze ty spolupráce, kterých se můžeš zúčastnit, tedy ty, v kterých je ještě volné místo. Počet účastníků spolupráce je u každé z nich jiný a omezený.

Pod „SPUSTI SPOLUPRÁCI“ můžeš začít novou spolupráci. Ta se poté zobrazí tvým přátelům.

Když klikneš na některou ze spoluprací, která ještě nebyla začata, dostaneš informace o pokrmech, počtu účastníků a odměně. Když naopak klikneš na již odstartovanou spolupráci, zobrazí se ti navíc i onformace o tom, jak spolupráce postupuje.

Pozor: V každém případě, tedy ať už jsi spolupráci odstartoval sám nebo se jen účastníš, MUSÍŠ vždy s něčím pomoct (tedy uvařit nějaké jídlo a dát ho na pult), pokud chceš na konci dostat odměnu.

Navíc se můžeš vždy účastnit pouze jedné spolupráce. Není možné dělat najednou více spoluprací.

Můžu pracovat v jiných kavárnách?

Na trhu se můžeš nahlásit, že hledáš práci, když klikneš na černou tabuli a zvolíš symbol s otazníkem. Když tě některý spoluhráč ve své kavárně zaměstná, můžeš u něj buď servírovat nebo uklízet nádobí. Když některou práci dokončíš, dostaneš vyúčtování s přehledem, kolik jsi si vydělal XP a kavárenských dolarů.

Co se dá dělat na trhu?

Na trhu se můžeš setkat s ostatními hráči a chatovat s nimi. Když klikneš na některého z hráčů, můžeš navštívit jeho kavárnu a získat o něm další informace, jako např. o získaných vyznamenáních. Na trhu je také možné získat nové přátele, když jim pošleš žádost o přátelství.

Co je pekárna muffinů a kolo štěstí?

Vpravo vedle tvé kavárny je pekárna muffinů. Tam si můžeš zahrát a máš možnost zdvojnásobit svůj vklad. Dá se hrát buď o kavárenské dolary nebo o zlato.
Kolo štěstí najdeš na trhu. Tam máš šanci vyhrát skvělé ceny. Například dekorace, zábavné přísady, koktejlové třešně, jídla, XP nebo zlato. Každý den si můžeš jednou zatočit zadarmo.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.