GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Disco

Disco, Disco, Disco. Goodgame Disco ;-) Je to tady. Pecka od Goodgame Studios s názvem Goodgame Disco míří na vaše počítače. Respektive do vašich internetových prohlížečů, protože online hra Goodgame Disco nepotřebuje žádné zdlouhavé instalace a po jednoduché registraci s iji může zahrát skutečně každý.

Goodgame Disco nám přináší nekonečnou dávku zábavy. U hry lze strávit skutečně hodně času a pořád vás bude bavit. Jde o nikdy nekončící párty. Hra Goodgame Disco nám nabízí možnost si otevřít svou vlastní diskotéku, ve které se budeme starat jak o to, co se nalévá za drinky, tak o stylovou muziku na parketu. když se nám to vše podaří skloubit, čeká nás spoustu peněz od zákazníků, které nám pomáhají se dostat do dalších a dalších levelů.

Ve hře Goodgame Disco se staneme barmanem míchajícím drinky nebo můžeme zářit jako DJ. Náš disco klub může být pomocí našich schopností nejpopulárnějším místem v celém městě, kde se odehrává divoká zábava. Pokud zvolíme účinnou strategii a budeme se našemu podniku plně věnovat, králem diskoték se jistě stanete.

Když diskotéku povedeme úspěšně, bude se o naší diskotéce vyprávět široko daleko. Může to dojít až do fáze, kdy se na našem tanečním parketu začnou prohánět celebrity.

Když si hru Goodgame Disco pustíme, je z nás rázem majitel nočního klubu a to je super zábava.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.