GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Disco návod

K čemu mi jsou taneční plochy?

Taneční plocha, která je dostatečně velká, zaručí, že hosté mohou tancovat a mají tak lepší náladu. Hosté, kteří se dobře baví, zůstávají déle na tvé diskotéce a tím zvyšují její oblíbenost. Dávej ale pozor, aby bylo dost místa i mimo taneční plochu, aby si hosté mohli povídat, diskutovat nebo flirtovat.

Jak nalákám nové hosty?

Čím je tvá diskotéka oblíbenější, tím více lidí ji navštíví. Dbej vždy na to, aby hrála hudba a aby byl na baru dostatek nápojů.

Jak uspořádám nějakou párty?

V Párty menu klikneš na „Plánovat!“. Pokud chceš párty začít okamžitě, bude tě to stát diamanty.

Jak získám diamanty, aniž bych je musel kupovat?

Diamanty dostaneš také za postup do vyššího levelu a s trochou štěstí je můžeš vyhrát na kole štěstí. Navíc dostaneš diamanty každý sedmý den, pokud se budeš denně přihlašovat – to znamená sedmý den, 14. den a tak dále.

Co znamená číslo vedle lahve sektu v horním ukazateli?

Toto číslo počítá výši luxusu. Hodnotu luxusu můžeš zvýšit dražšími předměty v tvé diskotéce. Vyšší hodnota luxusu kladně ovlivňuje oblíbenost tvé diskotéky.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.