GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Disco recenze

A je to tady! Recenze Goodgame Disco v plné parádě. Stejně tak jako miliony hráčů po celém světě, i my se vždy těšíme na novou hru od týpků z Goodgame Studios. Co si pro nás připravili tentokrát?

Online hra Goodgame Disco je snem každého pořádného kaliče a diskotékového pařmena. Ve hře nás čeká otevření vlastní diskotéky, kde máme za úkol zařídit to, aby byli všichni spokojeni. Stáváme se DJem a zajišťujeme, aby se v klubu hrály ty nejlepší  songy, při terých nezůstane nikdo sedět. Z DJe se z nám rázem stane barman a najednou mícháme ty nejlepší drinky, které jen tak někdo nemá, což může přilákat nové zákazníky. Náš klub si můžeme vybavit tím nejlepším zařízením a postarat se o to, aby vzkvétal.

V online hře Goodgame Disco se stáváme manažerem diskotéky, který musí zajistit spokojenost všech návštěvníků. Když se nám to podaří, získáváme zkušenostní body. Pokud jich máme dostatek, postupujeme do dalšího levelu. Pokud dostatek peněz nenashromáždíme, level si zopakujeme.

Hru Goodgame Disco si nehrajeme jen tak pro sebe, můžeme se setkávat i s ostatními hráči a navštěvovat jejich diskotéky. Tím se dá celkem snadno zjisti, kdo má lepší a zábavnější klub.

Náš klub lze vybavit zbrusu novým zařízením. Mixážním pultem počínaje, přes nejlepší sestavu reproduktorů, až po nadupaný taneční parket. Cílem je, aby byl náš klub nejlepší ve městě. Jen tak se z nás stane boss a klub začnounavštěvovat celebrity a top boháči. Když se tak stane, budeme mít nejvyhlášenější diskotéko ve měste a staneme se králem tanečních parketů.

Goodgame Disco doporučujeme.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.