GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Empire

Goodgame Empire je free-to-play online strategická hra vyvinutá Goodgame Studios. Hráči budují své vlastní hrady a vytváří silnou armádu. Poté se zúčastňují bitev s ostatními hráči hrající Goodgame Empire online.

Budování je ve hře Goodgame Empire velice realisticky zpracované. Vtáhne nás do děje tak, že bude se bude jen těžko přestávat.

Hráči začínají jako pán hradu s malou pevností, která může být nakonec modernizovaná do obrovského království. Je potřeba udržovat silnou armádu a bránit svůj hrad a pomocí jednotek rozšiřovat teritorium působení. Hráči musí také pracovat na fungující ekonomice, kterou podpoří tvorbu nových technologií, budov a jednotek. Jako hráč online hry Goodgame Empire můžete vytvářet aliance s ostatními hráči, nebo naopak proti ostatním hráčům vést válku.

Hráči shromažďují zdroje jako je dřevo, kámen a jídlo v průběhu času. Tyto materiály lze posléze použít při budování nových stavení a jako krmení vaší populace nebo jako brnění pro ozbrojené jednotky.

Goodgame Empire je často aktualizované, takže pravidelní hráči objevují další a další novinky, které si pro ně Goodgame Studios připravili.

Nově byly zavedeny základny, které se skládají z mini-hradů, které si lze pořídit již hotové nebo můžete začít stavět od nuly.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.