GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Empire návod

Jak změním jméno mého hradu/mého erbu?

Jméno tvého hradu můžeš změnit v kategorii Trůnního sálu a poté v složce Správa. Pro všechny názvy platí: extrémistická jména, (negativní) narážky a urážky jsou samozřejmě nežádoucí.

Erb a vlajku bohužel zatím není možné změnit, tato funkce je ale již připravována!

Jak se stanu členem nějaké aliance?

Členem aliance se můžeš stát dvěma způsoby. Nejjednodušší cestou je založit vlastní alianci.

Abys mohl vstoupit do nějaké z již existujících aliancí, musí tě pozvat některý z členů, který k tomu má příslušné právo.

K čemu jsou velitelé a kasteláni?

Velitelé ti umožňují posílat vojáky do bitvy. Vylepšuj své velitelství, abys získal více velitelů!

V krčmách je od sedmého levelu možné sehnat špióny. Ty ti umožní vyšpehovat cizí hrad nebo hrad loupeživého barona. Existují dva druhy špionáže: Vojenská špionáž zjistí, jaké má sledovaný hrad rozložení vojsk a jaké prostředky používá. Hospodářská špionáž ti naopak ukáže, jaké množství surovin hrad vlastní. Čím více špiónů máš, tím nižší je pravděpodobnost, že budou dopadeni. Zároveň tím zvyšuješ šance na úspěch svých špiónů, pokud ti tolik nezáleží na přesnosti informací, které pro tebe špióni zjišťují.

Proti nepřátelským špiónům se můžeš obrnit stavěním strážnic. Množství městských stráží výrazně snižuje šance na úspěch tvého protivníka.

Počet bratrů ve zbrani ovlivňuje, kolik velitelů a špiónů můžeš nasadit.

Mohu hrát ve více světech?

Ano! Protože světy nejsou propojeny, můžeš mít v každém z nich jeden účet. Můžeš tedy aktivně hrát v několika různých světech. Důležité je, aby se jednalo vždy jen o jeden účet. Více účtů v jednom světě bude zablokováno!

Jak získám čest?

Abys získal čest, musíš napadnout jiného hráče a vyhrát. Jeho momentální čest nesmí být příliš nízká, jinak dostaneš jen málo nebo žádnou čest.

V nízkých levelech dostaneš čest také za hráče, kteří ještě žádnou nemají. Pozor: Když napadneš hráče, kteří jsou mnohem slabší než ty, čest ztratíš místo abys další získal.

Jak můžu obchodovat?

Abys mohl obchodovat, musíš vlastnit tržiště. Tržiště můžeš stavět od levelu 7. V každém obchodním vozíku můžeš poslat až 100 zdrojů (dřevo, kámen nebo jídlo).

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.