GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Empire recenze

Goodgame Empire je nová, skvělá online hra zdarma, kterou si můžete zahrát pouze s pomocí flashe a internetového prohlížeče. Hru nemusíte stahovat ani zdlouhavě instalovat, stačí se registrovat a přihlásit a online hra Goodgame Empire je vám plně k dispozici. Stačí ji jen spustit a hrát.

Online hru Goodgame Empire hraje několik milionů hráčů z celého světa. Mezi početné zástupce hráčů se řadí i občané České republiky, takže nebude náhoda, když mezi nimi naleznete i své přátele, rodinu nebo spolužáky. Je to hra rozšířená po celém světě a lze ji hrát v několika jazycích, mezi které patří i čeština. Pokud tedy nevládnete cizím jazykům, nemusíte se bát, že hře nebudete rozumět.

Ve hře Goodgame Empire budujete impérium, obrovské město, ve kterém si stavíte vojsko pro udržení obrany nebo naopak pro vyslání útoku proti nepřátelům. V Goodgame Empire můžete fungovat, jak chcete. Nemusíte válčit, můžete třeba jen volně stavět. Nebo naopak, pokud chcete válčit, je zde možnost bojovat o obrovská města a vesnice, které můžete po dobytí vlastnit. Své vesnice a města si můžete ohraničit hradbami a vyzbrojit kasárnami či stájemi.

Hra Goodgame Empire vám zlepší nejen logické ale i strategické myšlení, což se vám může hodit i v reálném životě.

K získaní surovin se dostanete 2 typy postupů. Prvním z nich je vlastní produkce, kterou si můžete vybudovat, tj. doly, lomy, dřevoruby a další. Druhou možností je, že vyzbrojíte vojska a budete okrádat barbarské vesnice v okolí, což jsou ve skutečnosti reální hráči jako vy. Goodgame Empire nabízí i rubíny, za které si můžete pořídit mnoho surovin či vojáků.

Tato hra má malé hw požadavky na váš počítač, takže si Goodgame Empire zahrajete téměř všude.

Hru tedy hodnotíme velmi kladně a doporučuji si ji zahrát.

Pokud byste si nevěděli s něčím rady, neváhejte a napište svůj dotaz na Goodgame Empire fórum.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.