GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Empire tipy

Jak začnu znovu a je možné převést můj účet na jiný svět?

Převedení účtu na jiný svět není možné, to samé platí i o platbách, ty se nepřevádí.

Abys mohl začít znovu, můžeš buď počkat, až tvůj účet propadne. To trvá v nižších úrovních týden, ve vyšších levelech až 30 dní. Nebo můžeš poprosit support, aby byl tvůj účet smazán. V momentě, kdy dostaneš potvrzení o smazání, můžeš použít svoji starou emailovou adresu a zaregistrovat se znovu. Ne dříve, neboť jinak můžeš být zablokován kvůli multiaccountingu!

Jaké jsou možnosti získat zlaté mince?

Mince dostaneš za vybírání daní. Daně se vybírají tak, že jednoduše vyšleš výběrčího daní.

Mimo to získáš mince jako odměnu za splněné úkoly, poražení hradů loupežných baronů a v případě úspěšné obrany vlastního hradu.

Při nákupu rubínů obdržíš u velkých balíčků mince jako dodatečný bonus.

Jaké jsou možnosti získat rubíny?

Rubíny se dají koupit ve speciálním Paymentshopu za pravé peníze. Mimo to získáš rubíny za každý úkol, který není označen XP symbolem, a za postup do vyššího levelu. 300 rubínů dostaneš navíc s dárkem na přivítanou. Dvakrát týdně obdržíš rubíny jako bonus za přihlášení, pokud jsi se přihlásil každý den.

Můžu být zablokován/vyloučen kvůli výhružkám nebo urážkám?

Vyhrožování útokem nebude hodnoceno jako přestupek proti pravidlům, pokud se nerozšíří i na realitu. Za urážky budeš zablokován!

Příklad: Výhružky typu „když mi denně nepošleš 100 kusů jídla, budu tě napadat, dokud nebude tvůj hrad hořet!“ jsou přijatelné. Výroky jako „Řekni mi, kde bydlíš, a já si tě najdu!“ nejsou přijatelné a budou potrestány. Jak přísné potrestání nakonec bude, záleží na supportu.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.