GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Fashion

Goodgame Fashion je flashová online hra pro více hráčů od týpků z Goodgame Studios. Co nám Goodgame Fashion přináší? Dovolí nám otevřít si svůj vlastní módní butik, kde vytvoříme vlastní značku oblečení a staneme se vyhledávaným módním návrhářem a králem na poli módy. A kdo by se tím vším nechtěl stát? Tak neváhej a zahraj si Goodgame Fashion online a proměň svoje sny ve skutečnost!

Hra Goodgame Fashion se hraje pouze v prohlížeči, takže nemusíme nic instalovat a složitě nastavovat. Jde o hru pro více hráčů, a tak se můžeme setkávat s dalšimi lidmi po celém světě. Neváhejte a pusťe se do online hry Goodgame Fashion.

Poté, co se staneme majitelem salónu s luxusem, pronikneme do do módního světa plného vzrušení a rozjedeme naší návrhářskou fantazii na plné obrátky. To vše ve skvělé hře Good Game Fashion. Díky online rozhraní poznáme lidi z celého světa, kde je móda zajímá stejně jako nás. Můžeme si s nimi povídat a navštěvovat jejich obchody.

Buď nejlepším a nejúspěšnějším návrhářem ze všech na světě! Trh s módou už čeká pouze na tebe. Neváhej a ukaž, co v tobě je a co v módním byznysu dokážeš! Hra je v češtině.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.