GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Fashion návod

Kde je můj sklad?

V Goodgame Fashion je možné uskladnit své dekorace. V tom případě stačí dekorace přetáhnout myší do menu „Přestavět“.

Malé číslo pod jednotlivými dekoracemi zobrazují, kolik jich je uskladněno. Pokud chceš dekorace mít opět ve svém obchodě, stačí je přetáhnout zpět do obchodu.

Jak můžu v jiných obchodech něco koupit/ukrást?

Není možné v jiných obchodech krást. Zákazníci i zloději jsou součástí hry, nejedná se však o reálné spoluhráče.

Jak můžu svůj obchod zavřít, aby moje oblečení nebylo ukradeno?

Obchod není možné zavřít, můžeš však přejít do stavu “přestavby“, když jsi online, tak nemůže nikdo nic koupit nebo ukrást. Pozor: dokud jsi ve stavu přestavby, zboží se nekupuje. Navíc máš možnost najmout strážného, který dává pozor, aby už nikdo tvé oblečení nekradl. Můžeš se také vždy přihlásit, když je tvé oblečení hotové. Když je zboží v regálech, nemůže ho nikdo už ukrást.

Jak mohu najmout strážného?

Od levelu 5 můžeš v kategorii „Booster“ najmout strážného. Stačí kliknout na „Najmout/prodloužit“. Strážný stojí pět kusů zlata na pět dní.

Jak mohu navštívit jiné obchody?

Je více možností, jak navštívit jiné obchody. Můžeš přejít do svého seznamu přátel a kliknout na přítele, kterého chceš navštívit. Pak stačí kliknout na „Navštívit“. To stejné je možné udělat i v žebříčku nebo v Arkádách. Tam stačí kliknout na osobu a poté přejít na „Navštívit“.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.