GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Fashion recenze

Podíváme se na zoubek po světě velmi oblíbené hře Goodgame Fashion, jež má několik milionů pravidelných hráčů. Zařadíme se mezi spokojené hráče i my?

Ve hře Goodgame fashion se vžijeme do role módního návrháře nebo návrhářky. V první řadě si založíme náš módní ateliér, v kterém budeme tvořit vlastní módní kolekce. Každá prodaná módní kolekce nám přináší peníze, za které si následně můžeme vylepšovat ateliér a nakupovat nové vzory, které nám pomáhají tvořit náš styl.

Úkolem ve hře Goodgame Fashion je stát se top módním návrhářem v celém virtuálním světě. To ale nebude jen tak. Jak už jsme psali, hru hraje mnoho hráčů, takže se musíme velmi snažit, abychom prorazili mezi tisíci hráči, kteří se snaží o to samé, co my. Vyvstává tedy otázka. Dokážeš být lepší než ostatní a uspět na světovém trhu s módou?

Ve hře Good game Fashion uspěješ díky tomu, že do svého obchodu dostaneš co největší množství lidí. K tomu nám pomáhá kvalitní oblečení a zboží, nízké ceny nebo třeba i venkovní dekorace. Hra je natolik volná, že je na nás, jakou cestou se vydáme. Hlavní je tak ve výsledku fakt, že hra Goodgame Fashion nabízí spoustu zábavy, kterou nám hra goodgame fashion přináší.

Hru Goodgame Fashion doporučujeme!

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.