GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Fashion tipy

Kde najdu věci, které jsem vyhrál na kole štěstí?

Na kole štěstí můžeš vyhrát různé věci. Oblečení se uloží v dárcích a dekorace v tvém skladu. XP, zlaté knoflíky a Fashion dolary ti budou automaticky připsány.

Jak získám zlaté knoflíky?

Zlaté knoflíky dostaneš za postup do dalšího levelu, vyznamenání a spolupráce. Navíc máš šanci vyhrát zlaté knoflíky na kole štěstí. Pokud ti tyto možnosti nevystačí, můžeš zlaté knoflíky také koupit.

Jak mohu pozvat přátele do spolupráce?

Své přátele bohužel na spolupráci pozvat nemůžeš, tví přátelé ale vidí tvé aktivní spolupráce a mohu se k nim přidat. K tomu stačí, aby klikli na „Spolupráce“ a poté na „Aktivní“.

Jak můžu posílat dárky?

Svým přátelům můžeš od levelu 3 posílat dárky. Stačí kliknout dole v liště na „Dárky“ a poté na „Rozeslat dárky“. Tam máš k dispozici vždy šest kusů na výběr. Jeden z nich vybereš tak, že klikneš na „Podarovat“ a poté vybereš přátele, kterým chceš dárek poslat. Každý den můžeš jednomu příteli darovat jen jeden dárek.

Jak mohu použít dárky od mých přátel?

Abys mohl dárky použít, musíš kliknout na „Dárky“. Stačí pak vybrat některý z dárků, kliknout na „Použít“ a vybrat poličku, na kterou ho chceš položit. Každý den můžeš 10 dárků použít zadarmo, dalších deset dárků stojí jedno zlato.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.