GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Galaxy

Zahrajte si Goodgame Galaxy zdarma. Online hra Goodgame Galaxy pochází od zkušeného týmu Goodgame Studios, který stojí za mnoha úspěšnými online hrami.

Goodgame Galaxy se, jak už název napovídá, odehrává ve vesmíru, kde musíme řešit nejrůznější problémy. Ty na nás jako velitele vesmírné stanice čekají na každém kroku.

Na počátku se naše základna skládá jen z pár budov, díky čemuž jsme velmi zranitelní. Je proto zapotřebí zajistit dostatečné dodávky zdrojů, kterým se dostaneme prostřednictvím výstavby výrobních zařízení.

Ve hře musíme vyzbrojit obranu, abychom byli při útocích co nejsilnější. K tomu nám napomůžou i kosmické lodě, které použijeme k útoku na nepřátelské základny.

Hra GoodGame Galaxy nabídne hráči na výběr mezi pěti různými druhy dělových věží, šest typů kosmických lodí a 30 různých stavebních modulů. Hráči mohou kromě toho i rozvíjet své budovy, útočné věže a jednotky na základě výzkumu. Celkem existuje až devět úrovní.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.