GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Galaxy recenze

Goodgame Galaxy je další z řady her studia Goodgame Studios, které stojí za největšími peckami v oblasti online her, co jdou hrát pouze pomocí prohlížeče.

Hra Goodgame Galaxy nás dostává do vesmíru, kde musíte vybudovat svou vesmírnou základnu a s tím spojené vybavení, jako jsou vesmírné bojové lodě a podobně.

Kromě rozšířování naší základny je kladen důraz na již zmíněné bitvy, jež díky vesmírnému prostředí mají fakt grády. Narozdíl od jiných flash her se GoodGame Galaxy hrajou v reálném čase a bitvy se tak stávají adrenalinovým zážitkem.

Hráč je ve hře v roli velitele vesmírné flotily a provádí různé změny z minuty na minutu přímo v boji. Musíme zajistit obranu nejen našich budov, ale také celkově naší základny. Nepřátelé mohou být ovládání robotem a nebo hráči z celého světa. Jako i v jiných hrách od Goodgame se mohou hráči spojit do aliancí, ve kterých následně dobývají galaxii společně.

Jako je tomu už u Goodgame Studios zvykem, velký význam je kladen na motivační a vtipný příběh. Hráči dostávají super odměny za dokončení různých misí a úkolů.

Tahle hra je pecka, která vás zabaví na dlouhé měsíce.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.