GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Gangster

Hra Goodgame Gangster nás v čase přenáší do mafiánského prostředí velkoměsta.

Začínáme jako obyčejný mladík toužící po dráze gangstra. Jsme vybaveni jednou starou pistolí, která slávu jen tak nezajistí. Hlavním cílem na počátku hry je tedy splnit základní úkoly pro mafiánského kmotra a jeho kolegy. Postupně se ale můžeme vypracovat až na velkého mafiánského bosse.

Každý level s sebou přináší vyvrcholení, kterým je souboj. V tom se musíme pokusit zabít našeho protivníka. Za plnění úkolů dostáváme nejrůznější odměny a peníze. Peníze pro nás znamenají nevídané možnosti, na černém trhu si lze koupit lepší vybavení, které nám zvyšuje šanci na výhru v souboji.

Za získané zkušenosti postupujeme na vyšší a vyšší úrovně, kde se nám odkryjí další herní možnosti. S postupem na novou úroveň získáváme body, pomocí kterých si lze zvýšit své vlastnosti.

Goodgame Studios, jež mají na svědomí Goodgame Gangster,  dále a dále pracují na zlepšení hry a tak není divu, že už jí ve světě hraje více než 17 miliónů hráčů. Neváhej a zařaď se mezi ně i ty.

Goodgame Gangster je multiplayer hra, a tak se můžeme setakt a bojovat s reálnými hráči, stát se součástí mafiánské rodiny a bojovat proti ostatním rodinám.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.