GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Gangster návod

Jak prodám svoje předměty?

Předměty prodáš tak, že je myší přesuneš ze svého inventáře nebo přehledu vybavení v sekci obchody do šedě vyštrafovaného pole vedle zboží a poté tlačítko myši pustíš.

Jak můžu odejít ze své rodiny?

Svou rodinu opustíš tak, že nalezneš v sekci rodina své jméno v seznamu členů, klikneš na něj a potvrzením tlačítka se symbolem X („vyhodit“) svou postavu z rodiny odstraníš.

Kolikrát za den mohu napadnout jiné hráče případně mohu být napaden?

Každý hráč může napadnout jiného hráče vždy třikrát denně. Můžeš posbírat špióny, aby jsi mohl jiné hráče na padnout častěji. Špión je člen gangu a je možné ho pronajmout v okně charakteru v části „Různé“. Můžeš pronajmout maximálně pět špiónů a tak napadnout jednoho hráče maximálně osmkrát denně.

Jak můžu změnit svůj vzhled?

Svůj vzhled můžeš změnit, když klikneš dole na kategorii Postava a zmáčkneš tlačítko „Změnit vzhled“ (někdy se zobrazuje ještě chybný překlad „Změnit výzor“) vpravo vedle tvé fotky. Uložení je poprvé zadarmo, poté stojí 125 kusů zlata.

Jak získám zlato, aniž bych ho musel kupovat?

Zlato dostaneš za postup do nového levelu, když získáš některé z vyznamenání nebo (náhodně) za některé úkoly u kmotra. Navíc dostaneš zlato každý sedmý den, pokud se denně přihlásíš. Když budeš mít štěstí, je zlato možné rozmnožit také na hracím automatu.

K čemu potřebuji body za aktivitu?

Abys zvýšil bonusy zkušenostních bodů a hotovosti, které dostáváš od své rodiny, můžeš sbírat body za aktivitu. Pokud tvoje rodina nasbírá dostatek bodů za aktivitu, dostane dodatečný bonus ve výši 1 % zkušenostních bodů a hotovosti.

Abys obdržel plný bonus své rodiny, musíš předchozí den nasbírat minimálně 100 bodů za aktivitu. Koupené rodinné bonusy na hotovost a zkušenostní body dostaneš vždy rovnou všechny, bez ohledu na to, jak aktivní jsi předešlý den byl.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.