GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Gangster recenze

Online hra Goodgame Gangster pochází od studia Goodgame Studios. Dobově je zasazena do mafiánského podsvětí, jemuž vládnou podvodníci, zloději a samozřejmě gangy. Na začátku hry se staneme jedním z mafiánů a v roli gangstera budeme sloužit našim kmotrům. Od těch se nám dostane různorodých nelegálních úkolů. Donutí nás například krást, podvádět nebo dokonce někoho zastřelit. Ale tak to už k mafiánské povaze patří.

Od malého mafiána se můžeme propracovat až na velkého gangstra, kdy už nám náš mafiánský kmotr bude dávat čím dál tím složitější úkoly. Jejich výhodou bude to, že jsou lépe placeny.

Za každý námi splněný úkol získáváme peníze nebo zkušenosti. Finance a zkušenosti jsou věcmi, které se nám budou při mafiánském kariérním postupu hodit. Za peníze si můžeme koupit hodně dobré zbraně a s lepšími zkušenostmi jsou nám dopřávány i zajímaější úkoly. Tyto úkoly jsou lépe placné, což nám naplní peněženku a dá opět více možností.

Ve hře Goodgame Gangster si můžeš hrát jen tak pro sebe nebo se utkat v souboji s ostatními hráči. Lze bojovat stylem jeden na jednoho nebo můžeme vytvořit mafiánskou alianci a bojovat s ostatními gangstry. Čím víc gangstrů naše mafiánská rodina má, tím je postup hrou snažší. Když tedy seženeme dostatek přátel, můžeme vytvořit nejobávanější mafiánskou rodinu ve městě.

Tuhle online hru rozhodně doporučujeme.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.