GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Jump Jupiter

Goodgame Studios známe díky jejich osobitému pohledu na online hry zdarma. Možná trochu nezvyklejší podobu dostala Goodgame Jump Jupiter.

Jednoduše řečeno, úspěch německé vývojářské firmy Goodgame Studios spočívá v nápadité grafice a jednoduchém intuitivním ovládání online her. Ani další z řady her, kterou je Jump Jupiter, není žádnou výjimkou. Jedná se o skákačku, takže svým stylem připomíná například hru Super Mario. A kdo nehrál Maria, jakoby ani nebyl.

A v podobném duchu starčích skákacích her si můžeme nyní zahrát kousek Jump jupiter od Goodgame Studios.

Online hra Jump Jupiter nás vtáhne do děje tím, že se dostaneme na místo havárie na planetě Sluneční soustavy. A aby mohl náš hrdina pokračovat v kosmickém dobrodružství, musíme nejprve opravit naši loď. To však bez potřebných součástek určitě nepůjde. Je tedy potřeba nasadit si skafandr a vyrazit dopustiny měsíce Jupitera.

Ve hře nás na každém kroku čeká škála zapeklitých překážek, které nám brání v dalším a dalším postupo ve hře.

Goodgame Jump Jupiter je klasickou skákačkou, ve které je potřeba zvolit nejvhodnější cestu k cíly. Je možné narazit na spoustu druhů nepřátel, proti kterým můžeme využít některou z našich zbraní. Mezi zbraně lze zařadit bomba, nášlapný robot, kyselina, mrazící kapalina a další. Likvidace nebezpečných potvor ale není nutná. Procházení mapou můžeme zdolat jen pomocí správného načasování a skoky mezi nepřáteli.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.