GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Jump Jupiter recenze

Pozor, pozor, hlásíme se s recenzí další hry od studia Goodgame Studios. Co si pro nás připravili tentokrát? Nebudete tomu věřit, ale jedná se o arkádu.

Jednoduše řečeno, Jump Jupiter si může zahrát každý, a prokousávat hrou se budeme zdolávat dle své libosti a umu. Hrát tedy můžeme sami za sebe. Ale aby to nebylo až tak jednoduché, v jednotlivých mapách se můžeme potkat také s ostatními hráči z celého světa.

Dostáváme se tedy k tomu, co už je pro online hry od Goodgames Studios klasikou. To znamená, že v rámci hry můžeme projevit týmového ducha a společně s ostatními překonávat překážky. To by však nebyla až taková legrace (pro některé), takže je zde i volba, že budeme ostatním cestu znepříjemňovat.

V koridorech, kterými procházíme, se nachází i jakési záchytné body, při jejichž aktivaci se nám zlepšují  schopnosti postavy. Zároveň také fungují jako zámky pro další kola. K postupům do dalších kol je potřeba získat určité množství vylepšení.

Goodgame v online hře Jump Jupiter vsadilo na klasickou plošinovou skákačku. Ta má jednoduchý příběh, ale zaručuje spoustu zábavy. Takže jestli jste milovníci tohoto druhu her, určitě neprohloupíte, když jí otestujete. Nic vás to nestojí. Hra je dostupná online bez nutnosti instalace.

Doporučujeme.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.