GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Jump Jupiter tipy

Od kolika K.O. se jedná o opakovaný kill?

Opakovaný kill platí, až když nějaký hráč průběžně pronásleduje jiného hráče více levely a vícekrát ho K.O. porazí. K tomu musí docházet delší dobu.

Nemůžete mi darovat Jucos/Pets/Talismany/prostředek proti zamrznutí?

Darovat ti bohužel nemůžeme nic. Věci ale můžeš sám buď koupit, nechat si je darovat od přátel nebo poctivě sbírat Jucos v levelech, dokud jich nebudeš mít dostatek.

Co je IP Sharing a kde se můžu nahlásit?

Pokud bydlíte v jedné domácnosti (rodina, spolubydlící, internát atd.), v které si dělíte jedno internetové připojení s jinými osobami, a hrajete stejnou hru, jste povinni nás o tom informovat. Tím můžeme zajistit, že Vás nezařadíme omylem mezi Multiaccount User. Nahlásíte to tak , že v support-formuláři vyberete předmět „Ostatní“ a jako téma zadáte Multiaccounting. Potřebujeme znát uživatelské jméno příslušných osob, jejich emailové adresy a údaj o vzájemném stavu (otec a syn, přátelé atd.).

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.