GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Poker návod

Neznám pravidla. Je k dispozici nějaký návod?

Ano, návod je k dispozici. Přejdi nahoře vpravo šipkou myši na otazník a klikni v zobrazeném menu na vztyčený ukazováček (Tutorial). Zde se můžeš seznámit se hrou a s pravidly pokeru. Dále můžeš přejít na vysvětlující stránku s nápovědou i ve hře. Stačí kliknout v lobby vpravo nahoře na otazník.

Co jsou boostery a jak se používají?

Rozlišují se dva druhy boosterů: XP a chips (žetonové) boostery. Boostery ti vynesou extra žetony (chips) nebo extra XP body. Dodatečné žetony se připočítají k celkovým žetonům a ne k žetonům, které máš u stolu. Booster jsou dostupné ve velikostech S a L, přičemž S znamená nejmenší bonus a L největší bonus.

Koupené bonusy se aktivují automaticky.

Booster mají při aktivaci 100%-ní výkon, který kontinuálně klesá po každé výhře, takže jejich působení může být spotřebované již před koncem uvedené doby platnosti. Klesání účinnosti se řídí výší vyhraných žetonů nebo XP.

Proč se platí poplatek za stůl?

Poplatek za stůl byl zaveden, abychom předcházeli tzv. „Blindhopping“. Již není možné manuálně vstát a poté se opět posadit, aniž by nebyl zaplacen poplatek za daný stůl.

Co znamenají barevné puntíky vedle jmen stolů?

Optimalizovali jsme rozdělení XP bodů. Nyní platí XP paušál. Ten určuje, kolik jednotlivý hráč dostane za každé odehrané herní kolo (hand) XP bodů. Čím vyšší blindy jsou, tím vyšší je také paušál. Tím dostanou XP i hráči, kteří kolo nevyhráli. Celkový počet žetonů (chips) hráče rozhoduje o tom, kolik u jednotlivých stolů dostane XP za jedno herní kolo.

Zelená = 100 % normálních XP za odehranou handu
Žlutá = 50 % normálních XP za odehranou handu
Červená = Za odehranou handu lze dostat pouze 1 XP

Co jsou AP a TP?

V případě AP (Achievement body) a TP (Turnajové body) se jedná o hodnoty, které je možné sbírat, abyste postoupili v žebříčku. Achievement body získáte, když dosáhnete nějakého vyznamenání. Turnajové body sbíráte, když se dostanete v některém z turnajů co možná nejdále – čím dále postoupíte, tím více turnajových bodů dostanete.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.