GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Poker recenze

Dneska se v recenzi podíváme na online hru Goodgame Poker. Nejdříve si řekneme něco málo o jejím vzniku.

Goodgame Poker se řadí do početné skupiny online her s pokerovou tématikou. V portfoliu studia Goodgame Studio zřejme poker chyběl, a tak se to snažili napravit vydáním Goodgame Poker. Podíváme se na to, zda se jim zpracování této klasiky povedlo.

Hazardní hry jsou mezi online hrami velmi oblíbené. Ale už teď si můžeme prozradit, že nikdy nevypadaly lákavěji, než Goodgame Poker od Goodgame Studios. Naučíme se zde všechny pokerové triky a staneme se mistry v blufování, pokud vše půjde podle našich představ. V Goodgame poker máme takéc možnosti jako jsou nákup luxusního zboží, což nám umožní upravit si například náš vzhled. U pokerového stolu poté budeme za šviháky!

Goodgame Poker připravuje hráčům zcela nový zážitek ze hry. Hra Goodgame Poker kombinuje strategii, dovednosti a napětí Texas Hold´em. Nabízí volitelné avatary a mnoho dalších voleb.

Zvyšujeme sázky, blufujeme, hrajeme s nejlepšími! Zábavnou stránkou je také nákup exkluzivního zboží a dárků, které lze posílat svým přátelům.

Goodgame poker je opravdový Texas Hold´em s novou zápletkou. My ho rozhodně doporučujeme.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.