GOODGAME - online hry zdarma

Goodgame Poker tipy

Kdy začínají turnaje?

Každý den začíná šest turnajů, vždy ve 2.00, 10.00, 12.00, 16.00, 20.00 a 22.00 hod. SEČ.

Co se stane, když přijdu pozdě na turnaj?

Tvoje postava se turnaje přesto zúčastní. Bude zobrazena šedě a každé kolo složí karty (fold). Dokud má tvoje postava ještě dost žetonů (chips), můžeš se přidat ke stolu a kliknout na svoji postavu. Tím ji aktivuješ zpět do normálního modu, v němž můžeš turnaj hrát opět sám.

Jak poznám, že jsou moji přátelé online?

Když jsi v lobby, uvidíš ve svém seznamu přátel u každého přítele malý puntík. Pokud je puntík červený, je tvůj kamarád offline – pokud je zelený, je online.

Jak mohu poslat dárky?

Pokud sedíte u nějakého stolu, můžete kliknout na zelený dárek vedle obrázků ostatních hráčů a poté vybrat, jaký dárek mu chcete poslat. Tam je také možné kliknout na pravé tlačítko pro nákup a poslat dárek všem hráčům u stolu.

Jak se dostanu do fóra?

Stačí kliknout ve hře vpravo nahoře na dvě bubliny (Forum). V nově otevřeném okně budete automaticky přihlášeni do fóra, aniž byste si museli zařizovat extra účet pro fórum.

  • Goodgame Studios

    Goodgame Studios je nejrychleji rostoucí herní společnost v Evropě a jedním z nejúspěšnějších podniků v Německu. S více než 650 zaměstnanci vyvíjí inovativní on-line hry, které hraje více než 177 mil. hráčů v téměř 200 zemích na celém světě.